Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині керівник обласної прокуратури та регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини відвідали виправну колонію

На Полтавщині керівник обласної прокуратури та регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини відвідали виправну колонію

9 вересня керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Владислав Носенко та регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Віра Яковенко відвідали державну установу «Машівська виправна колонія (№ 9)».

Під час робочого візиту у супроводі начальника установи Олексія Шаповалова, проведено обхід території, житлових, побутових приміщень та з’ясовано умови тримання засуджених.

Також керівником обласної прокуратури й працівниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області проведено особисті прийоми осіб, які відбувають покарання в установі.

Довідково: державна установа «Машівська виправна колонія (№ 9)» – колонія мінімального рівня безпеки. Наразі в установі відбуває покарання 141 чоловік, більшість з яких – за злочини, скоєні за ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Система Orphus