Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 33 читці змагались за титул кращих гумористів

На Полтавщині 33 читці змагались за титул кращих гумористів

11 вересня в селі Веселий Поділ на Полтавщині відбувся обласний конкурс читців-гумористів у рамках “Свята веселої мудрості”. У рамках свята відбувся обласний конкурс читців гумористів імені Л. Глібова.

Про це повідомляє Полтавський обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Конкурс читців-гумористів – це мистецька платформа, де молодь проявляє свої читацькі таланти, а професійні майстри, студенти мистецьких спеціальностей демонструють свій творчий доробок. 

Село Веселий Поділ є батьківщиною відомого поета-байкаря Леоніда Глібова. Тому, організатори й вирішили, що саме в цій місцевості варто провести конкурс.

Конкурс має на меті розвиток розмовного жанру, художнього читання і підтримку талановитих виконавців.

“Наше завдання залучити талановитих дітей та молодь до аматорських театральних колективів, де вони б мали нагоду вдосконалювати особисті здібності та знайомитись з творчістю славного земляка Леоніда Глібова. Ми прагнемо виховувати молоде покоління в традиціях української народної культури, залучати його до розвитку мистецьких ініціатив на Полтавщині, відкривати для нього нові можливості творчого потенціалу”, – розповів директор Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов. 

Цьогоріч у конкурсі читців-гумористів взяли участь 33 учасники різних вікових категорій: представники з аматорських театральних колективів і гуртків художнього читання закладів культури, загальноосвітніх шкіл, Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського, Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка, читці з територіальних громад Полтавської області. Вони артистично, дотепно, емоційно виконували байки Леоніда Глібова та гумористичні твори сучасних українських авторів.

“Свято, багато років поспіль збирає різновікову аудиторію, тут поєдналися літературна, виконавча, музична, вокальна та художня творчість. Свято засвідчує безперервність та невмирущість народних традицій, які маємо нагоду презентувати і передавати наші знання майбутнім поколінням”, – зазначила професор, доктор педагогічних наук, декан факультету технологій та дизайну ПНПУ імені В.Г. Короленка Валентина Титаренко. 

 

Система Orphus