Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині 31 школа перейшла на дистанційне навчання

На Полтавщині 31 школа перейшла на дистанційне навчання

У Полтавській області на ранок 27 вересня на дистанційному навчанні перебуває 31 школа.

Про це повідомила під час апаратної наради директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.

“У Кременчуцькому районі — 4 заклади Семенівської громади, у Полтавському — 14 закладів. Так, найгірша ситуація у Чутівській громаді — із 9-ти шкіл три працює дистанційно. У Лубенському — 5, зокрема в Оржицькій громаді — 2 школи. У Миргородському — 8”, – зазначила Віта Ковальська.

Нагадаємо, на 23 вересня, коли запровадили “жовту” карантинну зону, 105 закладів загальної середньої освіти перейшли на дистанційне навчання.

Щодо закладів дошкільної освіти, то найгірша ситуація — у Лубенському районі. Так, 56 закладів зі 123 не мають 80% вакцинованих педпрацівників. Найгірша ситуація у Новооржицькій громаді — 7 закладів дошкілля не відповідають цій нормі. У Миргородському районі — 43 зі 123, у Полтавському — 76 із 246, у Кременчуцькому — 25 зі 131.

Читайте також: На Полтавщині у двох громадах імунізували проти коронавірусної інфекції понад 50% населення

Також Віта Ковальська додала, що із 75 закладів позашкільної освіти наразі працює 52 заклади, із 30 закладів професійно-технічної освіти у штатному режимі — 29 закладів.

Щодо ВНЗ, на Полтавщині працюють усі виші, окрім Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

“В цілому, 1229 закладів освіти функціонують у штатному режимі, а це понад 95%”, – додала Віта Ковальська.

Система Orphus