Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Мачухівському родовищі запустили нове холодильне обладнання на установці підготовки газу

На Мачухівському родовищі запустили нове холодильне обладнання на установці підготовки газу

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, його заступник Євген Греков, голова обласної ради Олександр Біленький взяли участь у запуску блочної холодильної установки на установці підготовки газу (УПГ) «Мачухи» на підприємстві ДТЕК Нафтогаз. 

Як повідомили у Полтавській ОДА, Олег синєгубов зазначив, що Полтавщина має стратегічне значення в забезпеченні енергонезалежності всієї країни.

«Близько 40% всього газу та 60% газоконденсату видобувається саме на Полтавщині. Компанія ДТЕК – одна з лідерів приватного сектору видобутку газу й застосування новітніх технологій. Холодильна установка, яку презентували, дасть змогу оптимізувати всі процеси не лише у видобутку газу, а й у доведенні його до якісних показників, стандартів для споживання. За допомогою установки підприємство зможе видобувати більше газу», – зазначив Олег Синєгубов. 

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров зазначив, що компанія щороку інвестує у збільшення об’ємів видобутку газу, це стає можливим завдяки впровадженню новітніх, інноваційних технологій на всіх виробничих ділянках – від геологорозвідки, буріння до видобутку й втілення подібних проєктів. 

«Підтверджуємо на ділі наш вагомий вклад у енергетичну безпеку держави. Запуск холодильної установки дозволить видобути тільки до кінця поточного року додатково близько 20 мільйонів кубометрів газу, за підсумками року встановити новий рекорд – більше 2 мільярдів метрів кубічних газу річного видобутку», – зазначив Ігор Щуров.

За його словами, для порівняння річний об’єм видобутку до приходу компанії ДТЕК на цьому родовищі – непростому з геологічної точки зору, з високими температурами й пластовим тиском – становив близько 20 мільйонів кубометрів. Нині там добувають близько 1 мільярда кубометрів.

Система Orphus