Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На базі Полтавського державного аграрного університету створять Центр Індустрії 4.0

На базі Полтавського державного аграрного університету створять Центр Індустрії 4.0

24 вересня в Полтавському державному аграрному університеті, за сприяння Асоціації «Підприємств промислової автоматизації України», відбулася міні-конференція «Цифрова трансформація в агро-індустрії».

Полтавську  обласну раду на заході представляли перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури Олег Діденко, депутатка обласної ради Марина Грекова, повідомляють в облраді.

Метою конференції визначено об’єднання місцевих стейкхолдерів у розвитку одного з головних пріоритетів смарт-спеціалізації регіону-агро-індустрії. Йдеться, зокрема про прискорення цифровізації аграрних та агропереробних підприємств Полтавщини шляхом посилення ролі кластерів, створення та розвитку регіонального Центру Індустрії 4.0, спроможного надавати послуги малим та середнім підприємствам. 

У ході конференції розглянули кращий досвід ЄС та України в розвитку кластерів та Центрів 4.0, потенціал Полтавщини в агро-індустрії у контексті цифровізації, обговорено перспективи створення нового Центру 4.0 на базі Полтавського аграрного університету та ін.

Також підписали Меморандум про співпрацю між Асоціацією «Підприємств промислової автоматизації України», Полтавською обласною радою, Департаментом агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавським державним аграрним університетом щодо створення регіонального кластеру «Агро-індустрія 4.0» на базі «Центру Індустрія 4.0» ПДАУ, впровадження якісно нового рівня співробітництва між науковцями університету та учасниками секторів агропромислових хайтек, розвитку агропромислового, інноваційного та експортного потенціалу Полтавської області.

 

Система Orphus