Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородський ліцей після термомодернізації зекономить сотні тисяч гривень в опалювальному сезоні, – Олег Синєгубов

Миргородський ліцей після термомодернізації зекономить сотні тисяч гривень в опалювальному сезоні, – Олег Синєгубов

У Миргородському ліцеї імені Івана Зубковського завершили термомодернізацію за програмою Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час робочої поїздки 16 вересня наголосив, що після термомодернізації заклад зекономить кошти в опалювальному сезоні.

“Цю школу ремонтували за президентською програмою “Велике будівництво”. Повністю зроблено термомодернізацію будівлі, що дасть змогу зекономити як мінімум 300 тисяч гривень в опалювальному періоді. Термомодернізація – це умовна перша частина проєкту. Далі ми запропонували місцевій владі запроєктувати комплексну реконструкцію всередині школи”.

На роботи в ліцеї виділили кошти з дежравного на місцевого бюджетів. Наразі реконструйовано систему електроосвітлення, замінено світильники, утеплено фасади будівлі, замінено віконні блоки та зовнішні двері.

“Наш ліцей – найбільший заклад освіти в Миргороді, у якому навчається 935 учнів та працює понад 100 штатних працівників. Трьохповерхова будівля школи побудована у 1985 році. За роки існування капітальний ремонт у навчальному закладі не проводився, лише часткові ремонтні роботи. А відтепер наш заклад ошатний, теплий, сучасний. Зміни відчули і батьки, і діти. Ліцей має яскравий зовнішній вигляд, а заміна світильників принесла економію електроенергії до 15% щомісяця. Діти із задоволенням ідуть у світле, оновлене приміщення школи”, – розповів директор ліцею Юрій Лушин.

Учениця 9-го класу ліцею Софія Проскура розповіла, що школа стала набагато гарнішою, світлішою.

“Сюди хочеться щодня повертатися”, – сказала Софія.

Побудова новітнього освітнього простору, створення сучасних класів, STEM-лабораторій, ремонт спортивної зали – плани, які сподіваються реалізувати за підтримки обласної влади в межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus