Ви тут:
PROвсе Суспільство 

MONATIK презентував новий кліп у тривимірній комп’ютерній анімації

MONATIK презентував новий кліп у тривимірній комп’ютерній анімації

Сьогодні MONATIK презентував кліп на новий трек “S.O.V.A”.  Пісня увійшла до третього сольного альбому ′′ LOVE IT-ритм”.

У новій відеороботі глядач переноситься у віртуальний світ. Кліп створений у тривимірній комп’ютерній анімації. Його автор – український ілюстратор Ells Wake. Усередині відео моделюються прості і складні фігури з відсилання до творчості артиста, є віртуальне освітлення, діють закони фізики.

“Я став Совою. Ненавмисно, не за власним бажанням. Просто вночі відучили думки, які приходять постійно. Їхній особливий потік трапляється тоді, коли темніє. Вони змушують тебе блукати в пошуках відповідей, самопізнання, пізнання людей в цілому… А вони дають пісні.  Найбільша сила людини і стати сильнішим за все це головний ідеологічний шлях пісні. Це викликають емоції секунди, емоції розчарування. Такі пісні також потрібні, щоб захопити, згадати і стати сильнішими. Кожного разу слухаючи її, якщо потрібно. С.О.В.А? – Це ми, з тієї самої лісової компанії. Ті, хто бачив, які пусті міста, ніби душа, яка втрачає сенс, натхнення, бажання продовжувати”, – написав MONATIK у Фейсбук.

 

Система Orphus