Ви тут:
Оголошення Суспільство Україна 

Молодь запрошують стати амбасадорами євроінтеграції: які вимоги

Молодь запрошують стати амбасадорами євроінтеграції: які вимоги

Молодь з усіх куточків України запрошують стати амбасадорами євроінтеграції.

“Закликаємо молодь з усіх куточків України поділитися з нами власними цікавими, креативними, соціально важливими проєктами та ініціативами, реалізованими для просування проєвропейських змін на місцевому рівні”, – повідомили на фейсбук-сторінці Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

Долучайтеся, якщо Ви:

– представники молодіжної ініціативної групи, громадської організації або просто активний громадянин(-ка);

– протягом останніх двох років реалізували проєкт у своїй області, населеному пункті чи громаді, в основі якого лежить одна з 6 базових цінностей ЄС (верховенство‌ ‌права‌, рівність‌, повага‌ ‌до‌ ‌людської‌ ‌гідності‌, повага‌ ‌до‌ ‌прав‌ ‌людини‌, свобода‌, демократія‌).

Що далі?

– ми зробимо ваші проєкти відомими на всю країну – розкажемо про найкращі проєкти на ФБ-сторінці Офісу Віцепрем’єр-міністерки, а також у вашій області;

–  ініціатори проєктів отримають можливість презентувати їх на особистій зустрічі з Ольгою Стефанішиною та пройти стажування в Офісі Віцепрем’єрки;

– всі учасники будуть запрошені на зустріч “Молодих амбасадорів євроінтеграції”;

– отримаєте можливість долучитися до євроінтеграційних ініціатив та знайти партнерів для реалізації своїх ідей.

Як взяти участь?

Написати лист з описом власного проєкту/ініціативи, доклавши фото/відео-докази.

Лист має містити: мотивацію (чому цей проєкт важливий для вас та України), опис процесу імплементації проєкту (що було до, як придумали ідею, які кроки втілювали і який результат); учасників з ким разом працювали над проєктом; які наступні кроки бачите для продовження вашого проєкту.

 Електронна адреса: ovpmeei@gmail.com. У темі листа вказати: “Євроінтеграція у регіонах”.

“Не проґавте свій шанс розповісти про власний проєкт! Будь-то організація прибирання сміття чи створення молодіжного євроклубу. А ще це змога познайомитися та обмінятися досвідом зі своїми однодумцями з інших регіонів”, – йдеться у повідомленні.

У партнерстві з: American Councils for International Education in Ukraine, FLEX Ukraine, Exchanges To Internships. Проєкт “Молоді амбасадори євроінтеграції”, реалізується у рамках інформаційної кампанії #EUКраїна.

Система Orphus