Ви тут:
Суспільство 

Microsoft оголосив дату своєї осінньої презентації

Microsoft оголосило дату своєї осінньої презентації

22 вересня корпорація презентує нові власні пристрої.

За інформацією ITC.ua, традиційна осіння презентація Microsoft, присвячена анонсу нових пристроїв Surface, в цьому році пройде 22 вересня – гігант розіслав журналістам запрошення на віртуальний івент.

Стрім розпочнеться о 18:00 за київським часом. У запрошенні Microsoft йдеться, що мова піде про «пристрої та Windows 11». Microsoft оголосила дату наступної великої презентації новинок Surface на наступний день після того, як розкрила дату релізу Windows 11 – ОС випустять 5 жовтня, а власники Windows 10 зможуть оновитися до нової версії безплатно.

В цілому оновлення лінійки Surface абсолютно логічний крок. На презентації очікується анонс другого покоління двоекранного Android-смартфона Surface Duo – фото прототипу пристрою потрапили в мережу в минулому місяці.

Також компанія може показати наступника Surface Book 3 – раніше Windows Central повідомляв, що Microsoft в результаті може відмовитися від Surface Book 4 і випустити Surface Laptop Pro або щось на зразок цієї моделі. Це пов’язано з тим, що Microsoft, за чутками, вирішила переробити свій високопродуктивний ноутбук і перейти на незнімний 14-дюймовий дисплей.

Система Orphus