Ви тут:
Суспільство 

Mercedes показав концепт першого електричного «Гелендвагена»

Mercedes показав концепт першого електричного «Гелендвагена»

На автосалоні IAA Mobility 2021 Mercedes-Benz представив відразу 3 нових моделі електрокарів (EQB, EQE350 і EQS) і два концепти: електро Гелендваген EQG і перший електричний Maybach EQS.

За інформацією AIN.ua, Mercedes також планує у 2025 році випустити відразу три архітектури, орієнтовані тільки на електрокари, а до 2030 року повністю припинити виробництво авто з ДВС.

Як зрозуміло з назви, EQG Concept – це лише концепт майбутнього електро Гелендваген, але концерн вже намітив план з випуску моделі без двигуна внутрішнього згоряння.

Дати виходу, як і технічних характеристик майбутнього електрокара поки що немає. Відомо лише що EQG буде повнопривідним автомобілем з чотирма електродвигунами, двоступеневої коробки передач для їзди по дорогах і бездоріжжю і 22-дюймові колеса.

Довідка. Mercedes-Benz G-клас, іноді іменований G-Wagen (G — скор. від нім. Geländewagen — “ґелендеваґен,  — місцевість + автомобіль) — серія повнорозмірних позашляховиків (автомобілів підвищеної прохідності), що виробляються в Австрії фірмою Magna Steyr (раніше Steyr-Daimler-Puch) і продаються під торговою маркою Mercedes-Benz. Випускається з 1979 року по теперішній час.

G-клас був розроблений в якості військового транспортного засобу за пропозицією іранського шаха Мохаммеда Реза Пехлеві, який в той час був акціонером компанії Mercedes-Benz. Цивільна версія автомобіля була представлена ​​в 1979 році.

На відміну від інших серій транспортних засобів торгової марки Mercedes-Benz автомобілі G-класу зберігають свій унікальний зовнішній вигляд незалежно від модифікації, будь то заводська або високопродуктивна версія від підрозділу Mercedes-AMG, вже протягом кількох десятиліть.

Система Orphus