Ви тут:
Спорт Суспільство 

Малиновський вперше відреагував на скандал з Петраковим

Футболісти “Аталанти” вперше прокоментував неоднозначні висловлювання виконувача обов’язків головного тренера “синьо-жовтих”.

Олександра Петракова щодо своєї персони.

Більше про це він написав у Instagram.

“Кількість хвилин і мою позицію на полі визначає тренерський штаб і я, як професіонал, це поважаю і завжди приймаю. З поваги до уболівальників і партнерів по команді, я не давав жодних коментарів після останнього відбіркового збору, щоб не нашкодити атмосфері в команді і не заважати новому тренеру у побудові команди. Тим більше для мене було дивно, що на загальне обговорення були винесені питання, які, на мій погляд, вирішуються всередині команди.

У мене не може бути жодних образ на тренера через його вибір складу або тактики. В ході останніх зборів головний тренер в індивідуальних бесідах з гравцями розповів половині команди, що Маліновський не підходить в його схему гри. Природно, ця інформація дійшла і до мене. Я можу зрозуміти його позицію, але не розумію, чому це потрібно обговорювати з гравцями, але не зі мною. Як будь-який амбітний гравець, я хочу грати якомога більше і, звичайно, засмучуюсь, якщо цього не відбувається. Але ображатися на тренера, який відповідає за результат, було б непрофесійно з мого боку. Тому на питання, чи я ображений, я відповів: “Ні, Ви головний, Ви вирішуєте”.

Я досить досвідчений гравець і вмію конкурувати за своє місце. Жодних вибачень я не вимагав. Мені це було не потрібно, більше того це поставило мене у незручну ситуацію. Я лише частина команди і ніколи не ставив свої інтереси вище командних”, – йдеться у повідомленні.
За словами футболіста, він має надію на те, що обговорення цієї теми “скоро закінчитися, а всі футбольні питання будуть вирішуватися виключно всередині команди”.

Раніше Олександр Петраков заявив, що Малиновський на нього образився.

“…ще Маліновський підійшов і каже: теж хочу поїхати. Адміністратор сказав йому, що ми купили тобі квиток на 9 вересня, ще ж матч у Чехії. А Руслан каже: не хочу залишатися, хочу поїхати. Він нічим це не пояснив. Я попросив адміністратора взяти йому квиток. Якщо людина хоче їхати, то нехай їде. Немає ніякого конфлікту, ми не сварилися, нічого такого.
Ми спочатку поговорили з ним в Казахстані. Я йому розповів: у нас нова схема гри. Як ми будемо з тобою працювати, кажу. Він відповів: рік тому, коли я грав в Бельгії, то був би проти, але зараз граю в Італії, а там є вираз італійський, що на першому місці інтереси команди, а потім вже особисті.
На «Олімпійському» я до нього підійшов і запитав: Руслан, ти готовий грати з Францією, якщо я випущу тебе на заміну. Він образився. Каже: в Казахстані я не грав, а чому не граю тут? Ми ж з тобою домовлялися, кажу: інтереси команди в першу чергу. А він каже: я образився. Кажу: я тоді вибачаюсь перед тобою, це тебе влаштує? Він відповів, що ні. Все. Він сів і поїхав. Все нормально, ми не сварилися, ми в хороших відносинах. Хочеш їхати – їдь. Це ж не клуб, де контрактні зобов’язання. Це національна збірна, не хочеш – їдь».

Система Orphus