Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Магнітні бурі у жовтні: коли очікувати

Магнітні бурі у жовтні: коли очікувати

У жовтні 2021 року очікуються магнітні бурі, які будуть відчутні і в Україні. Одна з магнітних бур буде досить потужною, тож матиме вплив на самопочуття метеочутливих людей. Бурі варто очікувати впродовж всього місяця.

Триватимуть магнітні бурі по кілька днів, пише maximum.fm.

1 жовтня розпочнеться перше магнітне коливання місяця. За потужністю ця буря буде незначною. Її відчують хіба що дуже метеочутливі люди. Триватиме вона лише один день. Ця буря може торкнутися літніх людей та тих, у кого є серцево-судинні захворювання.

Наступна магнітна буря буде найдовшою, а за потужністю досить нестабільною і сильною. Від 29 до 30 жовтня магнітна буря впливатиме на самопочуття українців. Її відчують ті, хто схильний до метеочутливості. Впродовж усього кінця місяця буде низка спалахів на Сонці, що призведе до декількох коливань. Ви можете відчути вплив на судини, нестабільні болі голови, нудота, піт та загострення задавнених хвороб.

У час активних магнітних бур потрібно уважно ставитися до свого стану здоров’я, захищати свій організм від сонячного впливу та робити все, щоб уникнути загострення хронічних хвороб, якщо вони у вас є. Медики також рекомендують зменшити у раціоні кількість нездорової їжі та алкоголю. До слова, ваше самопочуття можуть покращити легкі фізичні вправи.

Поради, як пережити магнітні бурі:

– Спіть не менше 7 годин. Сон дуже важливий у такий період буремний період.

– Додайте у щоденне харчування сезонні фрукти та овочі. Організм має отримувати достатньо вітамінів та мінералів.

– Пийте багато води й орієнтуйтеся на відчуття голоду та спраги.

– Не вживайте кофеїну та спиртного. Вони можуть погіршити ваше самопочуття.

– Проконсультуйтеся з лікарем щодо ваших хронічних захворювань.

– Додайте у розклад дня спорт або ж активний відпочинок. Така допомога впливає і морально, і фізично.

Фото: ілюстративне

Система Orphus