Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Листівки до Дня вчителя своїми руками

Листівки до Дня вчителя своїми руками

Незабаром, 3 жовтня, вчителі відзначатимуть професійне свято. Щоб висловити свою вдячність педагогу або доповнити свій подарунок, можна зробити незвичайну листівку своїми руками.

Вчителю буде приємно отримати такий презент від вихованців, повідомляє oin.org.ua

Листівка для вчителя з природних матеріалів і паперу

Матеріали для роботи:

 • щільний декоративний картон пісочного або будь-якого іншого кольору.
 • обкладинка від зошити.
 • живі листя тополі, бажано засушені.
 • декоративні ягідки жовтого або оранжевого кольору.
 • бантик з атласної стрічки жовтого або оранжевого кольору.
 • золотистий шнурок.
 • кабошон у вигляді дзвіночка або будь-який інший тематичний.
 • помаранчева атласна стрічка.
 • жовті перламутрові напівбусинки.
 • клей.
 • ножиці.
 • напис «з Днем вчителя» або ручка, щоб її написати.

Листівка вчителю з природних матеріалів поетапно:

Візьміть для роботи необхідні матеріали. З щільного картону буде виконано підставу листівки. Живі листя будуть використані для декору. Бажано попередньо їх висушити, щоб вони довго зберігали свою форму. Вибирайте листочки невеликого розміру і красивого забарвлення, наприклад, з цятками, нерівномірно пожовклі і так далі. Обкладинка знадобиться для додаткового декору. Ви можете використовувати обкладинку від старого зошита, взяти задню частину, але обкладинка повинна бути обов’язково декоративної.

Лист картону формату А4 зігніть навпіл, добре загладьте і усуньте заломи в місці згину, ретельно розгладжуючи лист.

Виріжте задню частину з обкладинки зошита. Якщо це буде зошит в лінійку або в косу лінію, то на ній буде написано російський алфавіт, якщо ж в клітинку — таблиця множення і інші математичні дані. Вирізаний прямокутник наклейте по центру листівки.

Підготуйте атласну стрічку жовтого і помаранчевого кольорів, висушене листя. Тут були використані листя тополі невеликого розміру і тематичний кабошон, наприклад, у вигляді дзвіночків. Повинна простежуватися шкільна тематика.

У нижній частині листівки горизонтально наклейте тонку стрічку. Починайте кріпити букет з листя.

Наклейте кілька листочків віялом, збираючи букет. Використовуйте для кріплення гарячий клей. Також кілька ягідок жовтого кольору зберіть в пучок і внизу перемотайте жовтою стрічкою. Приклейте ягідки близько букета, прикрашаючи його.

Жовту і помаранчеву тонку атласну стрічку зав’яжіть в бантик, додатково сформуйте бантик з золотистого шнурка.

Прикріпіть отриманий бантик в підставі осіннього букета і зверху задекоруйте кабошоном.

Залишилося зробити напис «З Днем вчителя». Якщо у вас немає готової, то напишіть самостійно на шматочку білого паперу і наклейте на листівку. З боків прикріпіть ряди перламутрових напівбусінок. Яскрава листівка з природних матеріалів до Дня вчителя готова.

Листівка до Дня вчителя в техніці скрапбукінг

Матеріали для роботи:

 • щільний картон декоративної фактури сірого кольору.
 • Скрапбумага з малюнком осінніх мотивів.
 • різні висічки у вигляді листя і квітів з паперу, картону та фоамірана, також можна використовувати самостійно намальовані квіти і листя.
 • картинка шкільної тематики із зображенням канцелярії, школярів і так далі.
 • ножиці.
 • клей.
 • золотисті полубусінкі.
 • синя ручка і штемпельно подушечка або готова напис, відповідна свята.

Як зробити листівку в техніці скрапбукінг поетапно:

Візьміть сірий картон і відповідну декоративну папір, ви також можете підібрати і свою колірну гамму.

З щільного картону зробіть підставу для листівки. Пробігуйте його за допомогою лінійки і тонкої палички і зігніть.

Орієнтуючись на розмір підготовленого підстави, виріжте прямокутник з декоративного паперу.

Наклейте підготовлену підкладку на сіре підставу.

Візьміть листи для вирізання з картинками шкільної тематики і підберіть будь-який вподобаний вам фрагмент.

Виріжте цікаву вам картинку і додайте будь-які канцелярські мотиви, наприклад, лінійку, яка буде використана в якості бордюру.

Наклейте в нижній частині горизонтально лінійку і над нею, зміщуючи від центру, прикріпіть обрану картинку. Бажано її підняти за допомогою спіненого скотча або картону.

Підготуйте будь-яку зелень для наповнення композиції — намальовану самостійно, у вигляді вирубки або висікання з картону, фоамірана і так далі.

Ще підготуйте кілька кольорів. Їх можна роздрукувати на принтері і вирізати або зробити самому.

Оскільки картинка була піднята, то можна знизу вставляти листя, квіти та інші декоративні елементи, створюючи пишний осінній букет. Починайте це робити, підбираючи різні варіанти. З двох сторін від картинки вставляйте листочки і гілочки з різних матеріалів.

Також красиво виглядатимуть будь-які квіти.

Оберіть тематичні картинки, наприклад, зі старих журналів в вигляді олівців, фарб або інших канцелярського приладдя, вони можуть бути і штучно.

Наклейте підготовлені деталі біля центрального елемента, а також зробіть напис «Учителю», бажано повторити кольору картинки, використовувати штемпельну подушечку, щоб в цілому листівка виглядала гармонійно.

Наостанок прикріпіть кілька красивих полубусін, і ваша листівка буде готова.

Дитяча листівка-аплікація з паперу

Матеріали для роботи:

 • папір блакитного кольору або будь-яке інше яскраве підставу.
 • шаблони кленових листочків різного розміру.
 • кольоровий папір .
 • підходяща картинка шкільної тематики, вирізана з журналу, будь-якої упаковки або зі старої листівки.
 • бантик атласною й.
 • кабошон у вигляді дзвіночків.
 • клей.
 • ножиці.
 • чорний фломастер.

Як зробити аплікацію-листівку з паперу поетапно:

Візьміть для роботи кольоровий папір. Також роздрукуйте на принтері різні за розміром кленові листочки для вирізання або намалюйте їх самостійно. Виріжте. Простим олівцем залишиться просто обводити шаблони на папері і вирізати наповнення для своєї аплікації.

Перенесіть на папір різних кольорів зображення кленового листочків, бажано використовувати осінні кольори: жовтий, салатовий, зелений, кленові листочки різного розміру.

Виріжте кленові листочки різного розміру і кольору.

Тепер потрібно вибрати будь-яку картинку відповідної тематики, наприклад, часто на упаковках від канцелярського приладдя зображують будь-які шкільні мотиви . В даному випадку для виготовлення аплікації використовувалася упаковка від обкладинок для підручників, де знайшлося відповідне зображення. Також ви можете разом з дитиною пошукати в журналах, на обкладинках старих зошитів, альбомів і так далі. Або роздрукуйте будь-яку картинку на принтері і прикрасьте її самостійно.

Виріжте картинку. Також підготуйте підставу для аплікації. Щоб перетворити виріб в листівку, підготовлений лист зігніть навпіл. Тут використовувалася блакитна папір.

Підготовлені кленове листя зберіть віялом і наклейте у верхній частині аплікації. Попередньо можна намалювати прожилки на цих листочках. Виходить красивий осінній букет.

Нижче по центру прикріпіть картинку, прикриваючи нижню частину листочків.

З яскравого паперу, наприклад, червоного і жовтого кольорів, виріжте квіточки. Щоб зробити це, достатньо скласти кілька разів папір і обрізати зовнішній край півколом. До деяких квіточок можна приклеїти довгі зелені листочки.

Наклейте квіточки в нижній частині аплікації. Гарну атласну стрічку зав’яжіть в бантик, наприклад, блакитного кольору. Прикріпіть бантик у верхній частині картинки.

Чи залишиться написати слова «З Днем вчителя!» і прикріпити на будь-який зручний місце. Наприклад, в цьому випадку на картинці зображено відкрита книга, тому тут добре буде виглядати вітальна напис. Також бантик можна прикрасити тематичними кабошоном, і ваша чудова листівка буде готова.

Листівка до Дня вчителя з пластиліну

Матеріали для роботи:

 • картон блакитного кольору.
 • набір пластиліну.
 • зубочистка.
 • перламутрові намистинки.

як зробити листівку до Дня вчителя з пластиліну поетапно:

Для роботи підійде будь-який картон. Ви можете вирізати його самостійно або взяти готовий формат. Зі зворотного боку відразу напишіть або приклейте напис, а зверху буде завдано об’ємний малюнок з пластиліну.

Виберіть картон, наприклад, синього кольору, і підготуйте жовтий або помаранчевий пластилін для створення дзвіночка.

Розімніть жовтий пластилін в руках. Сформуйте конусоподібну деталь, верхня частина якої буде закругленою. Це буде основа для дзвіночка.

Приклейте отриманий дзвіночок у верхній частині аплікації. З коричневого пластиліну зробіть невеликий хвостик. Знизу до дзвоника підклейте язичок. Зліпити його з помаранчевого пластиліну. Також за допомогою зубочистки нанесіть орнамент на жовту пластилінову поверхню. Накресліть дві паралельні лінії і зробіть кілька точок в ряд.

Також дзвіночок можна прикрасити яскравим бантом. Зробіть його з червоного пластиліну. Щоб створити напис на листівці, зробіть тонкі нитки з пластиліну будь-якого кольору, наприклад, бузкового.

Приклейте бантик близько держака дзвіночка.

Для наповнення листівки зробіть зелені, помаранчеві, жовті, червоні листочки і кілька яскравих кольорів. Листочки обробіть зубочисткою, завдаючи прожилки, так вони стануть більш яскравими і живими. Прорисуйте прожилки на пелюстках квітів, серединки прикрасьте перламутровими полубусінкамі.

Починайте створювати композицію з підготовлених листочків в нижній частині аплікації.

Зверху наклейте красиві квіти.

Додайте зелень, розподіляючи її між квіточок.

З підготовлених тонких ниток зробіть літери. На вільному місці зробіть напис «З Днем вчителя».

Тепер прикрасьте свою листівку додатково листочками, якщо є необхідність, а також розподіліть тонкі жовті точки по картоні. Ось і готова чудова яскрава листівка до Дня вчителя. Виконана вона з пластиліну, виглядає яскраво і святково.

Листівка до Дня вчителя з цукерками

Матеріали для роботи:

 • цукерки круглої форми.
 • гофробумага рожевого і зеленого кольору.
 • нитки будь-якого кольору.
 • клей.
 • біла або кольорова ажурна серветка .
 • декоративні осіннє листя з тканини.
 • щільний картон пісочного кольору для основи.
 • ножиці.
 • будь-який напис, що підходить до свята .

Як зробити листівку до Дня вчителя з цукерками:

Запропонована листівка буде декорована квітами, всередині яких будуть замасковані цукерки. Це відмінний подарунок до будь-якого свята, в тому числі, і до Дня вчителя. Щоб зробити квіти, використовуйте щільну гофробумага зеленого і будь-якого яскравого кольору, наприклад, рожевого.

Щоб змоделювати пелюстки, рожеву папір поріжте смугами приблизно однакового розміру. Довжина смуг приблизно 15-20 см, ширина — 3-4 см

Кожну підготовлену смугу перекрутити по центру.

Стуліть обидві частини і розтягніть пальцями так, щоб зробити увігнуті пелюстки.

Для однієї цукерки буде досить чотирьох таких пелюсток однакового розміру і форми.

Обігніть кожну цукерку чотирма пелюстками, утримуючи її за хвостик. У підстави зав’яжіть нитку. Підготуйте зелень для того, щоб прикрасити зовнішню частину квітки.

Виріжте з зеленою гофробумага смугу довжиною приблизно 15 см і шириною 4 см. Складіть смугу кілька разів і надріжте пташкою.

Розгорніть смугу, розтягніть її і в отриманій бахромі кожен відросток скрутіть пальцями так, щоб загострити його.

Оберніть отриману бахрому навколо цукерки і також можна зав’язати ниткою або використовувати додатково смужку гофробумага, щоб скріпити в такому положенні цукерки. Підготуйте три квіточки для наповнення листівки.

Тепер підготуйте підставу для листівки. Для цього використовуйте щільний фактурний картон. Зігніть його навпіл

Виріжте невеликий сегмент з ажурною серветки і наклейте в нижньому кутку листівки.

Вгорі під серветку підведіть декоративне листя — будь-які тканинні, куплені в магазині для творчості.

в кутку на підготовлену серветку наклейте отримані раніше квіточки і зверху можна замаскувати кінці пишним бантом або таким же листком, який ви вже використовували у верхній частині.

На листівку ще проситься будь-який напис. Можна не кріпити занадто великі літери, вирізати будь-яку. Підійде слово «Зі святом!» або напис «З Днем вчителя!» Прикріпіть фрагмент на вільне місце. Гарна листівка до Дня вчителя з цукерками готова.

У цій статті ви знайдете п’ять авторських дитячих виробів з осінніх природних матеріалів.

Система Orphus