Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Кулінарний рекорд та зірковий телеведучий: на Полтавщині проходить “Опішня СливаФест”

Кулінарний рекорд та зірковий телеведучий: на Полтавщині проходить “Опішня СливаФест”

4 вересня в Опішні стартував культурно-гастрономічний фестиваль “Опішня СливаФест”, який триватиме два дні.

Головною на святі є слива. Її презентували у різних варіаціях. Зокрема, гостей частували свіжими, солоними, гніченими сливами, різними видами пирогів із сливами, борщем із сливами, шпундрою, сливовим спотикачем, пастилою й традиційною слив’янкою.

Голова Опішнянської територіальної громади Микола Різник розповів, що цьогоріч на фестивалі встановили рекорд Полтавщини – зварили більше 300 літрів сливового варення.

Для встановлення рекорду використали близько 1,5 тонни слив. “Рекордне варення” можна безкоштовно продегустувати або придбати як сувенір. Наступного року планують встановити рекорд України, для цього треба зварити понад 600 літрів варення.

“Ми не наступаємо на п’яти Сорочинському ярмарку, але плануємо розвивати фестиваль. У цьому році, порівняно з минулими, представлено більше учасників, колективів, атракцій. На нашому фестивалі кожен може знайти для себе цікавинки: хтось подивиться майстер-клас, хтось – концерт, хтось візьме участь у змаганнях зі сливового регбі, діти можуть відвідати ігрову кімнату “Слива кідс”. Ми намагаємося врахувати вподобання кожного, щоб гості гарно провели час і повернулися в Опішню ще”, – розповів Микола Різник.

Фестиваль урочисто відкрили театралізованим дійством “Опішнянська Енеїда” у виконанні колективу Полтавського обласного музично-драматичного театру імені М. Гоголя.

Для гостей свята підготували фотозони, фуд-зони, творчі майстер-класи. Для дітей облаштували зону розваг, лабіринт та атракціони.

У Містечку майстрів можна придбати гончарські та крафтові вироби, сувеніри.

Привітали Опішнянську громаду з відкриттям фестивалю перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, директорка Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Ірина Удовиченко.

“Опішня запроваджує цікаві традиції, демонструючи власну автентичність. Селище є місцем культурного розвитку, історичних традицій та прикладом для інших громад за ознаками розвитку. Бажаю всім гарно провести ці вихідні на фестивалі”, – зауважив Олександр Лемешко.

“Ми звикли, що Опішня – столиця гончарства, але сьогодні ми побачили, що Опішня ще й гастрономічна столиця. Безперечно, селище є туристичним магнітом. І наша славна Полтавщина пишається не тільки галушками, качаною кашею, вергунами, а й сливами. На фестивалі, саме слива є невід’ємною складовою кожної страви”, – сказала Ірина Удовиченко.

“Сьогодні ми славимо опішнянську сливу, про яку писав ще Іван Котляревський в “Енеїді”, адже саме опішнянська слива найкрасивіша, найсмачніша й найтуристичніша. До цього дня ми готувалися майже рік. Над організацією працювала велика команда людей. Наш фестиваль, зокрема, гастрономічний, тому голодними ви точно від нас не поїдете. Сподіваємось, вам все сподобається і разом ми відродимо бренд Опішнянської сливи. Тож їмо, п’ємо, живемо на повні груди”, – сказав Микола Різник.

На свято також завітав телеведучий Руслан Сенічкін. На кулінарній сцені він разом з Катериною Піщаленко, Мариною Куденець й Аллою Горленко готував традиційні Опішнянські страви зі слив.

За перші три години на фестиваль завітали близько 6 тисяч людей.

Чимало відвідувачів приїхали на “СливуФест” з інших міст та областей.

“Я в захваті від фестивалю, мені усе подобається. Уже спробував солоні сливи, в’ялені, сливовий десерт, настоянку. Залишилось ще поїсти варення сливового”, – розповів полтавець Іван.

“Фестиваль чудово організований, зберігаються старі народні традиції. Приїхав разом з усією сім’єю. На “СливіФест” ми вперше, хоча самі місцеві”, – розповів опішнянин Микола.

Нагадаємо, фестиваль “Опішня СливаФест” відбувається уже втретє. Минулого року через карантинні обмеження провести повномасштабне свято не вдалося. Тому у цьому році фестиваль має насичену програму та триватиме два дні, 4 та 5 вересня.

Система Orphus