“Кременчук” розгромив дебютантів УХЛ «Рулав Одд»

Представники Полтавщини не відчули великих проблем із суперниками.

Як розповіли у ХК “Кременчук”, вчора, 22 вересня, відбувся матч другого туру чемпіонату Української хокейної ліги сезону-2021/22, де ХК «Кременчук» приймав новачка чемпіонату – харківський «Рулав Одд».

Рівно половину зустрічі на табло протрималися нулі, команди грали на зустрічних курсах, мали непогані шанси щоб відкрити рахунок. Але надійно захищали ворота у першій двадцятихвилинці Боярчук та Петров.

У другому періоді підопічні додали ще більше у швидкості, та на 30-й хвилині Олексію Вороні вдалося відкрити рахунок, підставивши ключку під кидок Олександра Яковлєва. Через 4 хвилини все той же Ворона не реалізував штрафний кидок, однак «містян» це не зупинило. Ще до другої перерви у воротах Олега Петрова встигли відзначитися двічі у більшості Андрій Денискін та Олександр Яковлєв.

У третьому відрізку матчу гольова феєрія від «Кременчука» продовжилася – по шайбі закинули Дмитро Созонов, Владислав Грицких та Олексій Ворона, який оформив дубль. Незадовго до кінця основного часу шайбу престижу відзначився форвард «вікінгів» Желудков, встановивши остаточний рахунок матчу 6:1.

ХК «Кременчук» після двох ігор має у своєму активі 4 очка, та разом з «Донбасом» очолює турнірну таблицю.