Ви тут:
Суспільство 

Кращий старт з початку карантину: фільм “Дюна” лише за перший вікенд зібрав майже 34 млн грн

Кращий старт з початку карантину: фільм “Дюна” лише за перший вікенд зібрав майже 34 млн грн

Фантастичний фільм «Дюна» / Dune ще не вийшов на ключових ринках кіноіндустрії світу, але вже може похвалитися першими рекордами.

Як повідомляє ITC.ua, за перші чотири дні прокату в Україні картина Дені Вільнева зібрала 33,956 млн грн, що стало найкращим стартом з початку пандемії коронавірусу в нашій країні.

У США і Китаї картина ще не вийшла, але навіть в умовах обмеженого прокату за перший уїк-енд фільму вдалося зібрати $ 36,8 млн, що перевищило очікування Warner Bros.

Одні з кращих результатів зборів були показані в наступних країнах:

РФ – $ 7,6 млн
Франція – $ 7,5 млн
Німеччина – $ 4,9 млн
Італія – ​​$ 2,6 млн
Іспанія – $ 2,4 млн
Нідерланди – $ 1,4 млн
Україна – $ 1,2 млн
Тайвань – $ 1,2 млн
Гонконг – $ 1,1 млн
Данія – $ 1,1 млн
Швеція – $ 1,0 млн
Норвегія – $ 0,98

Нагадаємо, що картина «Дюна» / Dune є першою частиною екранізації книжкового циклу «Хроніки Дюни» американського письменника Френка Герберта. Дія першого роману розвивається на планеті Арракис, де одне благородне сімейство (Атрейдеси) протистоять іншому набагато менш шляхетного сімейства (Харконнен).

Довідка. «Дюна» (англ. Dune) — фантастичний фільм Дені Вільнева за сценарієм Еріка Рота, Джона Спайтса і Вільнева. Фільм створений спільно-міжнародним виробництвом таких країн: Сполучені Штати Америки, Велика Британія, Канада та Угорщина. До акторського ансамблю фільму входять Тімоті Шаламе, Ребекка Фергюсон, Оскар Айзек, Зендея, Шарлотта Ремплінґ, Джош Бролін, Дейв Батиста, Джейсон Момоа, Хав’єр Бардем та Стеллан Скашгорд.

Система Orphus