Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Концерт ​Національного оркестру народних інструментів у Полтаві: ціни на квитки

Концерт ​Національного оркестру народних інструментів у Полтаві: ціни на квитки

29 вересня у Палаці дозвілля “Листопад” Національний академічний оркестр народних інструментів України презентує нову програму “Гуц and Roll. Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів”.

Національний академічний оркестр народних інструментів України є провідним музичним колективом України та семикратним переможцем “Битви оркестрів”. В основі репертуару не тільки народні мелодії з усіх регіонів України, а й сучасна музика, світова класика та музика до кінофільмів в унікальному аранжуванні.

Придбати квиток на концерт НАОНІ “Гуц and Roll” в Полтаві можна за посиланням. Ціна квитків: 350-800 грн.

Солісти оркестру виконають народні пісні у стилях фольк, джаз і рок, а також представлять твори сучасних українських композиторів, найкращих солістів-інструменталістів та улюблені мелодії в авторському аранжуванні.

Ідея нової програми “Гуц and Roll. Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів” виникла під час першого локдауну, коли в умовах карантинних обмежень колектив оркестру потребував нового амбітного завдання. Таким завданням став пошук найкращих взірців сучасної української інструментальної музики та її оркестрове аранжування у фольковому, джазовому та рок стилях.

Творча група оркестру провела дослідження, прослухала величезну кількість музичного матеріалу та поспілкувалась з багатьма композиторами з різних куточків України. В результаті репертуар НАОНІ поповнився новими творами, які увійшли в альбом, а частину композицій склали авторські аранжування улюблених народних пісень, як “Верше мій, верше”, “Гуцулка Ксеня”, “Ой, у лузі червона калина” та інших.

Система Orphus