Ви тут:
Суспільство 

KALUSH та Христини Соловій презентували спільну пісню

Відомі музиканти у спільній пісні розповіли про розставання однієї пари та почуття.

Далеко не кожні стосунки закінчуються хеппі ендом, часто пари вирішують розійтися. Проте, відпустити людину – це ще той виклик. Адже щоденне спілкування вже входить у звичку і може навіть перетворитися в залежність. Саме про таку історію розповіли в новій пісні реп-гурт KALUSH та співачки Христини Соловій.

“Кожне кохання – окремий фентезі світ, зітканий з особистих спогадів, які залишаться  малюнками в пам’яті на все життя. Ця пісня про розставання двох людей. Вони розуміють, що не можуть більше бути разом, знаходять мільйони аргументів, чому їх історія скінчилась. Але, коли бачаться, чи пишуть один одному – можуть сказати лише – «тільки не сьогодні, не зникай в таксі»” – коментує роботу Христина.

У кліпі Псючий Син (лідер гурту KALUSH) та Христина  — грають роль хлопця та дівчини, які щойно припинили стосунки, але ще не можуть до кінця попрощатися один з одним.

Псючий син про трек:

“Тільки не сьогодні не зникай в таксі, бо без тебе в місті гаснуть всі вогні» впевнений, що кожен має людину якій може присвятити такі слова. Ця пісня історія, яка заставляє переживати слухача. Історія, яка зачіпає навіть тих кому вона чужа. Історія, яка була в кожного з нас”.

До речі, сьогодні, 10 вересня о 20:00, відбудеться  ПЕРШИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ гурту KALUSH на ЮБК.

Самобутні артисти нової хвилі порадують своїх шанувальників хітами, які засіли в головах тисячі українців, читкою репу на фірмовому калуському сленгу та качовою музикою, яка змусить рухатися кожного. 

Система Orphus