Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Jerry Heil перемогла в престижному музичному онлайн-конкурсі

Jerry Heil перемогла в престижному музичному онлайн-конкурсі

Українська співачка Jerry Heil стала переможницею відомого музичного онлайн-конкурсу Djooky Music Awards.

Співачка перемогла у літньому сезоні – Summer 2021 Season.

Jerry Heil зареєструвалася на онлайн-платформі Djooky та подала свою пісню “Cheers” на конкурс. Співачка набрала найбільшу кількість голосів та перемогла. Тепер на неї чекає поїздка до США та повний цикл студійної роботи над піснями в студії Capitol Records в Лос-Анджелесі, де зазвичай записуються світові знаменитості.

Співачка стала першим представником України, який переміг у Djooky Music Awards. Конкурс охоплює понад 100 країн-учасниць. Переможець конкурсу міг обрати премію у $20 тисяч або повний цикл роботи над піснями у студії Capitol Records у США. Jerry Heil обрала другий варіант.

Конкурс проводиться раз на квартал в онлайн-форматі. Музиканти реєструються на платформі та подають пісні, за які голосують користувачі. За весь час існування конкурсу в ньому взяли участь понад 13 тисяч музикантів зі 125 країн.

“Ми це зробили! Я перемогла! Кожній і кожному, хто голосував, такий низький уклін! Ми сила! Ви у мене дуже потужні! Мої люди! Дякую, що ви є”, – написала в своєму Instagram Jerry Heil.

 

Система Orphus