Ви тут:
Суспільство 

iPhone 13 та новий MacBook Pro: Apple готує велику осінню презентацію новинок

iPhone 13 та новий MacBook Pro: Apple готує велику осінню презентацію новинок

Apple Inc. призначила дату для запуску свого найважливішого продукту: 14 вересня.

Як повідомляє «Новое время», саме тоді компанія збирається представити свою останню лінійку iPhone та інших продуктів.

Презентація під девізом «Каліфорнійський стрімінг» відбудеться о 10 годині ранку за тихоокеанським часом (21 година за Києвом).

Як і всі запуски Apple з 2020 року, захід буде проходити онлайн через пандемію COVID-19.

Як повідомляє Bloomberg, технологічний гігант з Купертіно готує чотири нових iPhone, а також годинники Apple Watch з великими екранами. Apple також працює над оновленими навушниками AirPods початкового рівня і новими MacBook Pro. Apple зазвичай проводить кілька запусків восени, тому не всі нові пристрої 2021 року можуть з’явитися наступного тижня. Торік компанія провела три заходи за два місяці.

Осінній продуктовий сезон має вирішальне значення для Apple, і за оцінками аналітиків, у святковий квартал виторг компанії складе $ 120 млрд. Це буде рекорд за весь час.

Очікується, що нові iPhone будуть мати такі ж розміри екрана 5,4, 6,1 і 6,7 дюйма, що і торішній iPhone 12, але пристрої будуть містити оновлення камери, такі як відеоверсію портретного режиму, підтримку більш якісної роздільної здатності відеозапису і просунуту систему фільтрів. Також в моделях цього року з’являться більш швидкі процесори A15, менший виріз у верхній частині екрану.

Apple також планує безліч додаткових функцій на випадок надзвичайних ситуацій, таких як механізм для зв’язку зі службами швидкого реагування і відправлення текстових повідомлень ключовим контактам. Хоча нове обладнання iPhone може підтримувати ці функції, очікується, що вони з’являться не раніше наступного року.

Система Orphus