Ви тут:
Суспільство Україна 

Громадські організації зможуть брати участь у державних конкурсах онлайн

Громадські організації зможуть брати участь у державних конкурсах онлайн

Відтепер ГО зможуть брати участь у держконкурсах, подавати свої пропозиції, презентувати проєкти та отримувати гранти на реалізацію онлайн на платформі ВзаємоДія.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Запускаємо зручні цифрові інструменти для громадських активістів. Відтепер ГО зможуть брати участь у держконкурсах, подавати свої пропозиції, презентувати проєкти та отримувати гранти на реалізацію онлайн на платформі ВзаємоДія. Щороку держава фінансує проведення державних конкурсів на понад 100 млн гривень. У них беруть участь більше 500 громадських організацій по всій Україні”, – написав Михайло Федоров у фейсбуці.

Тепер це все працюватиме на єдиній платформі – Взаємодія.

“Кожен етап — від оголошення конкурсу до визначення переможців — онлайн. Українці зможуть голосувати за переможців. А центральні органи виконавчої влади тепер працюватимуть виключно з електронною документацією.  Єдині правила та форми документів. Повністю прозорі процедури — рейтинги проєктів формуються автоматично без втручання організаторів. А проведені конкурси та результати будуть в єдиній базі. ГО та українці зможуть відстежувати, куди і як розподіляються кошти. І як реалізуються проєкти”, – зазначив Михайло Федоров.

На ВзаємоДії вже доступні перші державні конкурси.

Модуль електронних конкурсів розроблено спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів, Міністерство молоді та спорту України, Мінветеранів, Міністерство соціальної політики України, Фондом соціального захисту людей з інвалідністю, Програма EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії, та Ukrainian Center for Independent Political Research.

Система Orphus