Ви тут:
Суспільство Україна 

Google запустила в Україні новий безкоштовний інструмент “Пошук можливостей для бізнесу”

Google запустила в Україні новий безкоштовний інструмент “Пошук можливостей для бізнесу”

Google представив в Україні новий безкоштовний інструмент “Пошук можливостей для бізнесу” в рамках ініціативи компанії по сприянню економічному розвитку країни.

Завдяки цьому інструменту, підприємці зможуть отримати персоналізовані пропозиції щодо просування компанії в Інтернеті за допомогою інструментів Google та отримати максимальну користь від безкоштовного профілю компанії — гарантуючи, що бізнеси надають максимально точну інформацію своїм клієнтам (наприклад, години роботи, можливість самовивозу у магазині тощо). Інструмент досить простий у використанні — потрібно лише ввести назву компанії, і Google покаже рекомендації на основі інформації, яку вона має про вашу компанію, регіон, галузь тощо.

За даними статистики (дослідження Ipsos COVID-19 tracker на замовлення Google, 2021), 61% споживачів в опитаних країнах Європи (Німеччина, Іспанія, Франція, Велика Британія, Італія тощо) говорять, що підтримка малого, сімейного чи місцевого бізнесу є важливою для них. В інструменті “Пошук можливостей для бізнесу” ви можете ввести назву своєї компанії, і ми надамо індивідуальні пропозиції щодо того, як покращити вашу присутність у Пошуку та на Картах Google менш ніж за п’ять хвилин.

 

Система Orphus