Ви тут:

Фрези для манікюрного апарату: про що говорить колір?

Фрези для манікюрного апарату: про що говорить колір?

Кожен майстер прагне не тільки зробити свою роботу якісніше, але і швидше – це вигідно обом сторонам процесу. Використання фрезера сильно допомагає в досягненні такої мети – апаратний манікюр займає менше часу, як і зняття старого покриття. До того ж насадки для фрезера мінімізують ризики травм, які часто зустрічаються при роботі з пилками. Важливою умовою успішного результату є правильний підбір фрез для манікюру, а тут є чимало критеріїв – починаючи з форми, закінчуючи величиною абразиву.

Класифікація фрез по абразивності

Розмір насічок (на алмазних і керамічних насадках) або напилення (на корундових) визначає, наскільки грубий вплив буде надано конкретною фрезою. Ця інформація вкрай важлива для нейл-майстрів, інакше процес не буде безпечним. Для роботи з штучними матеріалами або огрубілою шкірою потрібні агресивні насадки, а ось натуральної нігтьової пластини вони ж завдадуть тільки шкоду.

Для полегшення орієнтування в інструментах були придумані кольорові позначення, які наносяться на ніжку кожної насадки на фрезер. Використовуються такі позначки:

 • чорна – призначена для найгрубіших насадок. Такі фрези застосовуються зазвичай для педикюру, коли необхідно прибрати щільні ороговілі освіти, тріщини і мозолі на ногах;
 • зелена – цей колір використовується для ороговілості, а також для коригування довжини вільного краю нігтя зі штучного матеріалу;
 • синя – фрези для зняття гель-лаку та інших штучних матеріалів з поверхні нагідок. Також ефективні для невеликих мозолів і обробки шкіри бічних валиків;
 • червона – мелкоабразівной насадка для обробки шкіри навколо нігтя, видалення кутикули і окремих елементів покриття;
 • жовта – м’які насадки, якими прибирають птеригий з нігтьової пластини, обробляють тонку шкіру в рамках боротьби з тріщинами;
 • біла – позначає фрези мінімальної жорсткості, що використовуються для делікатного полірування натурального нігтя і чутливої околоногтевой шкіри.

Колірний підхід у окремих виробників може відрізнятися при маркуванні насадок для делікатного обробки і шліфування. Силіконові, фетрові і замшеві фрези можуть бути трьох видів:

 • для великих нерівностей – чорна маркування;
 • середня жорсткість – сірий колір;
 • максимально м’які полірувальники – оливковий або блакитний колір.

Іноді колір може наноситися не на саму ніжку як маркувальне кільце, а забарвлюється сама фреза. Наприклад, корундова м’яка фреза В1 жовта сама по собі.

Вибір оптимального набору фрез

Щоб рівень надаваного клієнтам сервісу був дійсно високий, набір інструментів повинен бути максимально повним. Наприклад, білі фрези використовуються досить рідко, але не виключена ймовірність, що до вас прийде клієнт з особливо чутливою шкірою і саме вона знадобиться. Для формування професійного набору насадок потрібно орієнтуватися на такі рекомендації:

 • насадки потрібно купувати в контексті послуг, що надаються, якщо ви не займаєтеся нарощуванням, а тільки манікюром і гель-лаком, то упор потрібно робити саме на середні і м’які фрези;
 • краще мати хоча б по одній фрези навіть непрофільних жорсткостей, щоб бути готовим до надання послуг новим клієнтам;
 • інструментів повинно бути стільки, щоб їх вистачало на обслуговування потоку з урахуванням необхідності їх очищення і стерилізації.

Фрезер активно використовується нейл-майстрами, тому і насадки на них можна придбати без будь-яких складнощів. Широкий асортимент є як в офлайн, так і в інтернет-магазинах.

Система Orphus