Ви тут:

Фільтр зворотного осмосу: область застосування і ключові переваги

Технологія зворотнього осмосу, втілена в сучасних фільтраційніх системах, для багатьох стала справжнім відкріттям. Вона дозволила вірішіті ряд серйозно проблем пов’язаних з низьких якістю водопровідної води, яка Надходить в наші оселі. Це одна з найбільш передових технологій, что знайшла широку сферузастосування. Переваги фільтрів зворотнього осмосу вже встигли оцініті десятки тисяч людей по всьому світу.

Зараз фільтр зворотнього осмосу – це найбільш ефективний спосіб комплексного очищення води за принципом механічної фільтрації шкідливих органічніх сполук.

Сфера застосування фільтрів зворотного осмосу

Технологія зворотного осмосу активно використовується для високого ступеня очищення систем водопостачання, промисловості, фармацевтичному і косметичному виробництві, приготування продуктів харчування і напоїв, у комерційних установках. Осмоси підвищеної продуктивності активно використовуються в ресторанному бізнесі. В даному випадку важливо, щоб потужності фільтра вистачало на те, щоб забезпечити очищеною водою все виробничі процеси. Ємність повинна набиратися без затримок.

Обратноосмотичні системи ідеально підійдуть для будинку. Вони оснащені баком, який накопичує очищену воду. Стильний корпус приховує всі елементи конструкції, і відмінно доповнює інтер’єр. Крім того, фільтри зворотного осмосу – це відмінний варіант для офісів, навчальних і медичних установ.

Переваги фільтрів зворотного осмосу

Дана технологія має ряд беззаперечних переваг, зокрема:

  • Універсальність. Зворотньоосмотичні установки можуть бути інтегровані в будь-яку квартиру, приватний будинок, державне або комерційне заклад.
  • Екологічність процесу очищення. Технологія зворотного осмосу не передбачає використання хімічних реагентів. Процес фільтрації абсолютно безпечний.
  • Широкий вибір варіантів конструкції.
  • Отримана вода – високої якості. Завдяки фільтраційної мембрани з мінімальною пропускною спроможністю, усувається до 90% механічних і органічних сполук, які містяться у водопровідній воді.
  • Доступна ціна зворотньо осмотичних установок. Простота конструкції, її автономність і енергонезалежність роблять їх економічно вигідним придбанням.
  • У порівнянні з іншими фільтраційними системами установки компактні, і не займають багато місця.

У деяких містах Європи цілі квартали обладнані очисними станціями, що працюють за принципом зворотного осмосу. У цьому випадку проблема заміни старих водопровідних труб неактуальна.

Система Orphus