Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

Експерти U-LEAD допоможуть громадам у розробці завдання для Комплексного плану просторового розвитку території

Експерти U-LEAD допоможуть громадам у розробці завдання для Комплексного плану просторового розвитку території

Стартував 2-й етап навчальної програми від U-LEAD «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами».

Про це повідомили в Офісі програми ULEAD з Європою в Полтавській області.

«Вісім громад-переможців відбору з Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської та Черкаської областей взяли участь у першому, вступному вокшопі. Захід був присвячений важливості розроблення комплексного плану та ролі завдання на проєктування для отримання якісного результату», – розповів експерт з просторового планування та управління природними ресурсами «U-LEAD з Європою» Олександр Панков.

За словами експерта, навчання передбачає шість воркшопів, під час яких команди спеціалістів з кожної громади будуть поетапно проходити навчання з організації процесу формування завдання: створення Робочої групи, інформування всіх стейхолдерів, аналізу і викликів і можливостей розвитку, формулювання цілей і завдань, залучення мешканців громади до громадського обговорення.

Захід організувала команда Регіонального офісу “U-LEAD з Європою” у Донецькій області.

«Зі 130 громад бажаючих взяти участь у 2-му етапі навчальної програми було обрано лише 48 громад для подальшої співпраці протягом вересня 2021 р. – лютого 2022 року. Задля розробки обраного продукту громади будуть працювати командами разом з експертами у форматі воркшопів та індивідуальних консультацій. Цим тренінгом, ми розпочинаємо новий етап для громад-учасників на шляху до їх сталого розвитку. Я щиро бажаю вам енергії та сил залишатися з нами до кінця», – зазначив керівник регіонального офісу Максим Ткач.

Нагадаємо, що упродовж травня – червня 225 громад і близько 600 учасників взяли участь у першому етапі комплексної навчальної програми від U-LEAD «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами».

Протягом якої дізнались більше про системи та підходи просторового планування в Україні та територіальних громадах, на які законодавчі новації очікувати найближчим часом та як ефективно управляти природними ресурсами, щоб забезпечувати сталий розвиток громади.

Система Orphus