Ви тут:

Диван Дельфін: переваги та особливості

Погодьтеся, що диван грає ключову роль при облаштуванні будинку або квартири. Він повинен гармонійно вписуватися в інтер’єр, візуально розширювати простір, бути максимально функціональним і практичним. У меблевих магазинах представлений широкий асортимент товарів, що відрізняються механізмом трансформації, терміном експлуатації, матеріалом, міцністю, щільністю.

Провідні позиції серед продажів займають дивани з механізмом розкладання дельфін, ознайомитися з характеристиками представленої моделі можна за посиланням https://eurodivan.com.ua/divany/filter-and-dolphin/.

Переваги дивана Дельфін

Представлені конструкції вважаються найбільш міцними та довговічними. При розкладанні дивана не варто застосовувати фізичну силу. Переваги незаперечні:

  • простота в експлуатації й довговічність механізму;
  • стійкість до механічних впливів, корозії;
  • дивани виготовляються з високоякісних матеріалів: натурального дерева, металу, фанери;
  • витримують великі навантаження, зберігають форму і повністю екологічні;
  • трансформувати диван може навіть дитина.

Також додатковим плюсом є наявність додаткових містких ящиків для зберігання речей.

На що варто звернути увагу при виборі дивана

Перед тим як робити покупку необхідно визначитися з тим як часто ви будете розкладати конструкцію. Річ у тому, що не всі механізми трансформації можна використовувати як повноцінне спальне місце. У меблевих магазинах також представлений широкий асортимент вітальних не розкладних меблів. Умовно всі системи діляться на три великі групи:

  • прямі – дивани розкладаються вперед або викочуванням, від інших моделей відрізняються відсутністю ящиків для зберігання білизни;
  • кутові – моделі оснащуються приставною кутовою секцією, мають ящики для зберігання білизни, в деяких моделях кут секції можна змінювати;
  • модульні – повноцінні функціональні системи, складаються з декількох блоків, найчастіше ними обладнають просторі кімнати.

Також ключову роль при виборі дивана грає розмір. Заздалегідь необхідно вимірювати квадратні метри й визначитися з тим, де він буде стояти.

Сьогодні дивани дельфіни знаходяться в топі й мають найбільший попит. Найчастіше їх купують для облаштування спалень, кухонь і віталень кімнат. Купувати меблі необхідно тільки в перевірених виробників Eurodivan, це допоможе уникнути підробок. Уподобання найкраще віддавати ортопедичним диванам з пружинним блоком.

Система Orphus