Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Два крила”: у Полтаві відкрили виставку вишитих робіт майстринь з Решетилівки

“Два крила”: у Полтаві відкрили виставку вишитих робіт майстринь з Решетилівки

29 вересня у відділі мистецтв Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського відкрили виставку творчих робіт знаних і талановитих майстринь з Решетилівки Олени Коршунової та Анастасії Пилипенко “Два крила”.

Виставка ініційована Обласним Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи, повідомили на сторінці Туризм на Полтавщині у фейсбуці.

Виставку “Два крила” майстрині присвятили 30-річчю Незалежності України, адже Анастасія Пилипенко – ровесниця нашої держави, як і Суверенна Україна, народилася у 1991році.

Олена Коршунова – майстер художньої вишивки, Анастасія Пилипенко – майстер декоративного розпису та художньої вишивки. Майстрині є членами Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

На виставці представлено авторські роботи кожної з майстринь та їх спільний твір скатертина “Родинний затишок” розміром 3 х 1,5 метра, виконана двосторонньою вишивкою рушниковими швами та художньою гладдю.

Голова Полтавського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Євген Пілюгін наголосив, що творчість Олени та Анастасії – гарний приклад передачі традицій народного мистецтва в родині, коли молоде покоління майстрів, спираючись на досвід старших колег та батьків, торують власний шлях у мистецтві, знаходячи свій авторський стиль.

Фото: фейсбук

Система Orphus