Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

Доходи місцевих бюджетів зросли у чотири рази у ході децентралізації, – Мінрегіон

Доходи місцевих бюджетів зросли у чотири рази у ході децентралізації, – Мінрегіон

З 2014 по 2020 рік власні доходи місцевих бюджетів зросли у чотири рази. Громади активно реалізовують розвиткові проєкти. Зокрема, з початку року 329 територіальних громад уклали 112 договір про співробітництво тергромад з питань соціального захисту населення, освіти та охорони здоров’я.

Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря під час Міжнародного саміту мерів 2021. 

«За роки реформи децентралізації власні доходи місцевих бюджетів зросли у чотири рази. Цьогоріч акценти діяльності Мінрегіону — на таких напрямах, як розбудова індустріальних парків, створення Центрів креативної економіки та збільшення об’єму Державного фонду регіонального розвитку. Звісно ж, надважливою є і синергія центральної та місцевої влади. Зокрема, в межах реалізації Програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Як неодноразово наголошував Міністр Олексій Чернишов, сучасна соціальна інфраструктура має бути створена у кожній громаді», — підкреслив Іван Лукеря.

У заході також взяли участь представники центральної та місцевої влади, народні депутати, підприємці, представники неурядових організацій, а також міжнародні експерти.

Система Orphus