Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До кінця дня постачання гарячої води буде відновлено, – Полтаватеплоенрего

До кінця дня постачання гарячої води буде відновлено, – Полтаватеплоенрего

7 вересня на розширеній нараді в Полтавській обласній державній адміністрації, за участі представників АТ «Полтавагаз», ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», обласної ради та керівництва Полтавської ОДА досягнуто домовленості з врегулювання ситуації із газопостачанням об’єктів критичної інфраструктури міст Полтава та Карлівка. 

Про це повідомили в пресслужбі ПОКВПТП “Полтаватеплоенерго”

“Вже сьогодні, до кінця дня, блакитне паливо знову почне надходити до всіх котелень «Полтаватеплоенерго», а отже в повному обсязі буде відновлено і гаряче водопостачання до осель споживачів послуг підприємства”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 6 вересня “Полтавагаз” почав відключати котельні “Полтаватеплоенерго” через борги, які виникли внаслідок невідповідності тарифів. На 12-ту годину припинили газопостачання до трьох котелень ПОКВПГТ “Полтаватеплоенерго”: у Полтаві – на вулиці Ціолковського та Космічна та у Карлівці – на вулиці Спартака.

Першою без газопостачання лишилася найбільша котельня міста, яка обслуговує понад 60 тисяч полтавців. Котельня, що на вулиці Ціолковського, забезпечує гарячою водою 30% полтавців: жителів мікрорайону Алмазний, Сади-3. Крім того, без гарячої води залишилися перинатальний центр та інші заклади соціального спрямування.

Ще одна котельня, до якої припинили постачання газу – на вулиці Космічній (мікрорайон Половки). 

Також постачання припинили до котельні, що розташована по вулиці Спартака у Карлівці.

Система Orphus