Ви тут:
Суспільство 

День осіннього рівнодення: прикмети свята

День осіннього рівнодення: прикмети свята

22 вересня настане день осіннього рівнодення – астрономічний початок осені. Точний час – 22:20.

Цей день називається “днем сили” і з давніх часів йому приписують особливу енергетику і можливості. У 2021 році день осіннього рівнодення стане особливим, адже дата складається з семи цифр “два” (22.10.2021 о 22:20), повідомляє РБК-Україна.

З дня осіннього рівнодення починається астрономічна осінь. Рівнодення – астрономічне явище, центр Сонця у своєму видимому русі по екліптиці перетинає небесний екватор. Після дня осіннього рівнодення Сонце починає сходити пізніше, а сідати раніше, а сам день йде на спад до дня зимового сонцестояння.

У західній традиції День осіннього рівнодення має назву Мабон – символічне звільнення від усього віджилого і непотрібного. Ще в цей день шанують всіх членів жіночої половини сім’ї.

Завдяки поєднанню відразу семи двійок – 22 вересня вважається днем, коли можна зайнятися запуском нового бізнесу, введенням нового у своє життя, відвідати перукаря, зробити манікюр, оновити свій гардероб. Сонце і Місяць будуть перебувати в гармонії один до одного і завдяки цьому емоційний стан людей стане стабільним.

Двійка символізує добрий характер, миролюбність, великодушність, коректність і тактовність, засновані на інтуїції, проникливості та розумінні людської душі. Ще романтизм, артистичність натури та виняткове почуття прекрасного. У деяких позиціях двійка – поєднання чоловічої та жіночої енергетики. Двійка – це вісь симетрії, точка рівноваги, яка забезпечує стан спокою внутрішнього світу.

За день-два до 22 вересня потрібно зайнятися чищенням свого простору. Позбавлення від старого, непотрібного і зайвого варто провести скрізь – в житло, на робочому місці, у своїх гаджетах, в думках і в оточенні. Залишити потрібно тільки те, що вам знадобиться в найближчий рік.

Всі накопичені справи варто завершити до 22 вересня – виконати обіцянки, які ви раніше дали близьким людям, завершити ремонт, прибрати в будинку, позбутися шкідливої звички та поставити нові цілі на найближчий час.

У День осіннього рівнодення не можна конфліктувати, сваритися, з’ясовувати стосунки, не можна проявляти агресію і негатив – в такий день вони можуть мати руйнівну енергетику, не можна відмовляти людям у допомозі, не можна брати в борг, не можна позичати комусь свої гроші, не варто оформляти кредити та іпотеку.

Система Orphus