Ви тут:
Оголошення Полтавщина Спорт Суспільство 

Carrera Time Attack International 2021: останній цьогорічний етап пройде у Полтаві

Carrera Time Attack International 2021: останній цьогорічний етап пройде у Полтаві

26 вересня відбудеться фінальний етап автоперегонів Carrera Time Attack. Перегони пройдуть на картодромі “Лтава”. Вхід вільний.

Carrera Time Attack International 2021  – це не лише атмосфера, створена виключно для пілотів. Це справжній автоспортивний фестиваль для всієї родини, де і діти, і дорослі познайомляться зі світом спорткарів та отримають яскравий заряд адреналіну. Йдеться на сайті Porsche в Україні.

 

В українській національній серії Carrera Time Attack беруть участь виключно власники спортивних моделей Porsche: 911, Cayman, 718 тощо. З 2018 року на кожному етапі змагаються близько 30 спорткарів Porsche, збираючи до 5000 глядачів. Зазвичай перегони відбуваються лише в Україні, але у 2021 році Carrera Time Attack вийшла на новий рівень. У травні уперше в історії перегони відбулися за кордоном — в Румунії, на автомобільному кільці Трансільванії та Білорусі.

Юрій Манойло

В Україні Carrera Time Attack заснував Юрій Манойло. Завдання перегонів сформувати правильну культуру використання спорткарів Porsche. Вони сконструйовані для швидкості, емоцій та випробувань. Усе це можливо продемонструвати саме на треку.

У 2021 році змагання включали шість етапів. 

5 вересня “Carrera Time Attack International 2021” відбулися у Києві. Участь у змаганнях взяли більше 50 міжнародних пілотів, яких підтримували вболівальники з різних країн. 

 

 

Фото: porsche.ua.

 

Система Orphus