Ви тут:
Суспільство 

Бортпровідники української авіакомпанії під виглядом сміття намагалися провести iPhone на 100 тис. дол

Бортпровідники української авіакомпанії під виглядом сміття намагалися провести iPhone на 100 тис. дол.

Прикордонники оперативно-розшукового відділу Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» спільно зі співробітниками ГУБКОЗ СБУ та митниці викрили схему переміщення через державний кордон України партії коштовних девайсів з порушенням митного законодавства.

Як розповіли у Державній прикордонній службі України, бортпровідники однієї з українських авіакомпаній ховали мобільні телефони у кейси з харчуванням, сміттєві пакети та в конструктивних особливостях салону літака. Згодом представники клінінгових компаній мали вивезти девайси за межі пункту пропуску без проходження будь-якого контролю під виглядом обслуговування борта та підготовки його до наступного рейсу.

“Однак правоохоронці викрили незаконну оборудку, тому реалізувати задум не вдалося. За результатами огляду літака, що прибув в аеропорт Борисполя з Дубай, виявили 85 девайсів марки Apple. Серед них: iPhone 12 Pro Max, iPhone XS, iPhone XR,  One Plus Nord , MacBook Pro. Попередньо, до схеми всього було залучено близько 10 осіб, громадян України”, – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією, сума оцінки товару сягає 100 тисяч доларів США.

Система Orphus