Ви тут:
Суспільство Україна 

Близько 200 українців чекають на евакуацію з Афганістану, – МЗС

Близько 200 українців чекають на евакуацію з Афганістану, – МЗС

Близько 200 українців станом на 31 серпня просять евакуювати їх з Афганістану. Також про допомогу з евакуацією своїх громадян Україну попросили чотири країни.

Про це, як пише hromadske.ua, журналістам повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час свого робочого візиту у складі української делегації до США.

Він зазначив, що ситуація з кількістю охочих евакуюватися постійно змінюється.

«Тому що хтось, наприклад, два тижні про себе не заявляв, а потім заявив. А хтось заявив, а потім полетів іншим літаком, бо з’явилася така можливість. Тому ця цифра плаває, але ніхто не буде кинутий напризволяще», — переконує міністр. 

На запитання, чи може допомога України в евакуації громадян інших країн бути використаною як геополітична перевага і плюс в стосунках з іншими державами, Кулеба відповів: «Не треба торгувати людським горем і намагатися продавати його і перетворювати в маркетинг. Ми не займаємося саморекламою, ми просто робимо свою справу. Наші партнери це цінують».

Він наголосив, що в Афганістані залишають люди, зокрема діти та жінки, для яких виїхати зараз звідти — це можливість уникнути загрози їхньому життю та безпеці. 

фото: korrespondent.net

Система Orphus