Ви тут:
Суспільство 

Apple розробляє смартфон зі складним екраном

Apple розробляє смартфон зі складним екраном

Багато експертів вважають, що Apple незабаром почне виробництво смартфонів зі складним екраном. Ще одне підтвердження опубліковано у виданні Business Korea. Судячи з даних представлених в статті – Apple розробляє два смартфони зі складним екраном, які, як очікується, з’являться у 2023 році.

Як повідомляє prostomob.com, згідно зі звітом новинки будуть мати основна відмінність в формі складання екрану: відкриватися в вигляді книжки та вгору і вниз.

Apple вибрала в якості виробника подібних екранів LG. Передбачається, що в складаний панелі смартфона-розкладачки буде використовуватися нова технологія, яка зменшить товщину дисплея. Розмір основного екрана – 7,5 дюймів.

Раніше репортер Марк Гурман (Mark Gurman) повідомив, що Apple розробила прототип складного iPhone, але цей продукт не буде доступний найближчим часом.

Аналітик Tianfeng International Мінг-Чи Гуо також вказав в аналітичному звіті для інвесторів, що Apple розробляє iPhone зі складним екраном і прагне випустити його у 2023 році. Він повідомив, що смартфон отримає 8-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю QHD +.

Система Orphus