Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Apple планує додати в iPhone функції для виявлення депресії

Apple планує додати в iPhone функції для виявлення депресії

Компанія Apple проводить дослідження з метою додати в iPhone функцію, яка дозволить виявляти депресію та проблеми з психічним здоров’ям.

Про це пише Європейська правда з посиланням на The Wall Street Journal.

Про це ж свідчать документи, з якими ознайомилась газета.

“Попередні дослідження свідчать, що люди з певними психічними розладами використовують свої цифрові пристрої інакше, ніж інші”, – пише WSJ.

За даними співрозмовників видання, якщо раніше компанія у сфері охорони здоров’я зосереджувалась на функціях смарт-годинників, то для дослідження психічного здоров’я планує використовувати більш конфіденційні дані iPhone.

Так, у документах, з якими ознайомилось видання, йдеться, що у компанії сподіваються створити на їх основі унікальні функції для своїх нових пристроїв.

Читайте також: Новий Ipad та Iphone 13: Apple провела осінню презентацією нових продуктів

Зазначається також, що Apple уже оголосила про співпрацю із фармацевтичною компанією Biogen, яка працює над препаратами для лікування легких когнітивних порушень, а також із Каліфорнійським університетом у Лос-Анджелесі.

У документах йдеться, що у рамках співпраці дослідники з університету будуть відстежувати дані з відеокамер, клавіатури та аудіодатчиків iPhone.

Система Orphus