Ви тут:
Культура Суспільство 

9 вересня у прокат виходить документально-анімаційна стрічка “Казка про Коника”

9 вересня у прокат виходить документально-анімаційна стрічка “Казка про Коника”

9 вересня в український кінопрокат виходить документально-анімаційна стрічка Дениса Страшного та Уляни Осовської “Казка про Коника”

Казка про Коника розповідає про найвідомішого українця в Естонії – легендарного Анатолія Лютюка: дисидента, монаха в миру та художника – і його волонтерську місію на Донбасі. Окрім своєї волонтерської діяльності, Анатолій також збирає добрі історії, адже багато років тому дав обітницю знаходити щось добре у кожному дні. У цьому йому допомагає дерев’яний Коник, який стає героєм казок про тварин на війні, написаних за мотивами реальних подій. Повідомили у Держкіно.

Режисерами та продюсерами фільму “Казка про Коника” виступили Денис Страшний та Уляна Осовська. Документальні кадри в картині чергуються у фільмі з анімацією, яку виконали Ridni Animation: Родіон і Марія Шуб та Мара Забашта.
Світова прем’єра фільму відбулася на Міжнародному фестивалі документального кіно DocPoint Tallinn в Естонії. В Україні фільм був представлений у 2021 році на міжнародних кінофестивалях Docudays UA та “Молодість”, а також в межах X Книжкового Арсеналу.
Фільм можна подивитися у 23-х містах України – Києві, Львові, Харкові, Сумах, Одесі, Миколаєві, Маріуполі, Дніпрі, Запоріжжі, Рівному, Черкасах, Херсоні, Кривому Розі, Чернігові, Полтаві, Луцьку та інших. Докладніше: https://bit.ly/2VnIUD5
Виробництво: Докутолока (Україна), Silmviburlane (Естонія). Промокампанія картини відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Система Orphus