Ви тут:
Суспільство Україна 

82% всіх померлих від COVID-19 – це літні люди віком понад 60 років, – Віктор Ляшко

82% всіх померлих від COVID-19 – це літні люди віком понад 60 років, – Віктор Ляшко

За весь час пандемії в Україні померло 54 919 осіб, з них 44 940  – люди віком понад 60 років. Вони найвразливіші до коронавірусу.

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

“82% всіх померлих від COVID-19 – це літні люди віком понад 60 років. Тому вакцинація цієї групи людей залишається пріоритетом МОЗ. Зараз в Полтавській області завершується пілотний проект мобілізації на вакцинацію саме старшого населення. В двох громадах волонтери заздалегідь запрошували людей на вакцинацію, утворювали організовані колективи і потім мобільна бригада одномоментно щепила всіх охочих. Таким чином динаміка вакцинацій збільшилась в рази і саме серед людей віком 60+”, – сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

Читайте також: Уряд може зобов’язати невакцинованих працівників робити ПЛР-тести за власний рахунок, – Марченко

Він пояснив, що  людям, особливо пенсіонерам, надавали доказову інформацію про безпечність та ефективність вакцин, а також відповідали на їхні питання. 

“Єдиним способом захистити себе від важкого перебігу та смерті від COVID-19 є вакцинація. Усі вакцини, які використовує Україна, пройшли суворі перевірки на безпечність та ефективність та схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Їхня ефективність у запобіганні госпіталізації та смерті вища за 90%”, – наголосив Ляшко.

Система Orphus