Ви тут:
Освіта Суспільство 

80-ті роковини трагедії Бабиного Яру: у школах проведуть Національний урок пам’яті

80-ті роковини трагедії Бабиного Яру: 29 вересня у школах проведуть Національний урок пам’яті

29 вересня в Україні День пам’яті трагедії Бабиного Яру. З цієї нагоди в українських школах відбудеться Національний урок пам’яті. Початок о 10:00.

Національний урок пам’яті покликаний сприяти формуванню стійкого негативного ставлення громадян до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя. Також під час уроку мають на меті розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлити тему розстрілів у Бабиному Яру, розвивати навички критичного мислення через аналіз джерел та розширити сучасне сприйняття процесу вивчення історії.

Читайте також: Жива пам’ять про трагедію Бабиного Яру

Для проведення заходу в 5-6, 7-8 та 9-11 класах підготовлено серію методичних рекомендацій та сценаріїв для вчителів. Зокрема, під час уроку буде використовуватися освітня платформа «Червона точка пам’яті», яка дозволить учням зробити свій внесок у колективне знання про Голокост і Другу світову війну. За допомогою платформи кожен школяр зможе додати на карту свою «червону точку» у вигляді записаного спогаду, копії документа із сімейного архіву, знахідки з місцевого музею або інформації про пам’ятник жертвам Голокосту у відповідному населеному пункті, повідомили у Міністерстві освіти.

Читайте також: До роковин трагедії Бабиного Яру у Полтаві презентують цикл соціальних роликів

Усі матеріали підготовлені з урахуванням віку та емоційної зрілості школярів. Ознайомитися та завантажити матеріали можна за цим посиланням.

Трансляція заходу відбудеться на Youtube-каналі та Facebook-сторінці МОН, а також на Facebook-сторінці МЦ Бабин Яр.

Система Orphus