Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

5 вересня відбудеться велоквест “Макітра опішнянських слив 2021”

5 вересня відбудеться велоквест “Макітра опішнянських слив 2021”

Велолюбителів запрошують на велоквест «Макітра опішнянських слив 2021», живописними та цікавими місцями Опішнянської громади.

Опішня здавна славиться сливовими садами, які оспівували у своїх творах Іван Котляревський та Григорій Квітка-Основ’яненко. Слідуючи маршрутом квесту, ви також зможете поспілкуватися з опішнянами, ознайомитись з традиціями та автентичними рецептами місцевої кухні, безпосередньо взяти участь у приготуванні варення із слив.На старті учасники будуть ознайомлені з умовами квесту та отримають маршрутний лист, де нанесено ключові станції, на яких потрібно виконати конкретні завдання, щоб перейти до наступної. Фінальним завданням кінцевої зупинки буде приготування сливового варення за рецептом старожилів Опішні.

Коли: 5 вересня.

Час зустрічі: 11:00

Місце зустрічі: стадіон «Спорт для всіх» ім. О.Губаря

Тип: для велолюбителів, тематична, пізнавальна

Маршрут: «Старт» (стадіон «Спорт для всіх» ім. О.Губаря) ↔ ст. «Дослідницька» ↔ ст. «Танцювальна» ↔ ст. «Історична» ↔ ст. «Гончарна» ↔ ст. «Творча» ↔ ст. «Секретна» ↔ ст. «Солодка» ↔ ст. «Співоча» ↔ «Фініш» (стадіон «Спорт для всіх» ім. О.Губаря) (≈ 17 км).

Тривалість: до 3 годин.

З собою треба мати:

– справний велосипед;

– ремкомплект, запаски, насос;

– рекомендуємо (але не зобов’язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг;

– воду, перекус;

– індивідуальну аптечку.

Для участі зареєструйтеся.

ВелоКВЕСТ «Макітра опішнянських слив» організований Опішнянською селищною радою спільно з ГО «ВелоПолтава» та проходить як складова фестивалю «Опішня Слива ФЕСТ».

Система Orphus