10 років тому у Полтаві вперше провели матч групового турніру футбольних єврокубків

У 2011 році полтавська “Ворскла” змогла пробитися до групового турніру Ліги Європи.

Того сезону команда з Полтави несподівано для багатьох зуміли вперше у своїй історії пройти кваліфікацію та пробитися до групового турніру змагань.

Після стартової поразки у Копенгагені на команду Миколи Павлова очікувало домашнє протистояння з досвідченим німецьким “Ганновером”.

Після двох голів у першому таймі від Абделлауєра та Пандера німці, здавалося, спокійно переможуть, однак після голу Курілова після перерви полтавці “повернулися” у гру, однак численні атаки господарів поля були безрезультатними — 1:2.

До вашої уваги світлини з історичного матчу.

Автор — Олег Дубина / ОКІА “Новини Полтавщини”.