Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Звернення очільників Полтавщини з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

З цієї нагоди голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов звернулись до мешканців області.

“Боротьба за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у серпні 2014 року назавжди увійде в історію як одна з найтяжчих та найтрагічніших сторінок. Бої під Іловайськом стали символом героїзму, мужності, жертовності наших військових та добровольців і водночас вкотре показали справжню ціну обіцянок путінського режиму.

З часу тих фатальних подій минуло вже 7 років, однак рани на тілі України й досі болять. Майже щоденно надходять трагічні звістки зі Сходу, де наші сміливі доньки й сини продовжують боронити кордони від російського окупанта.

Сьогодні й завжди, коли маємо можливість споглядати чисте та безхмарне небо, спокійно йти на роботу чи проводити у колі родини вільний час, – пам’ятаймо про тих, хто віддав життя заради нашої свободи. Цінуймо мир і спокій, подарований нашими відважними захисниками!

Слава Україні! Слава її Героям!”, – йдеться у звернені Олександра Біленького.

“Шановні полтавці!

Протягом кількох століть українцям доводилося у тяжкій боротьбі відстоювати своє право на власну державність.

І коли цієї мети вже досягнуто і постала вільна і незалежна суверенна держава Україна, українському народу доводиться із зброєю в руках відстоювати її свободу, незалежність і територіальну цілісність. З 2014 року уособленням захисників України стали Герої Небесної Сотні та учасники АТО/ООС.

Захищаючи свою незалежність і територіальну цілісність у протистоянні російській агресії, наша країна змушена платити жахливу ціну. 29 серпня 2014 року під час Іловайської операції на Сході України українська армія зазнала найбільших втрат.

У цей день ми вшановуємо всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, тих, хто боровся за свою землю і відстоював суверенітет України.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи нашу Вітчизну. Адже герої живі, поки жива про них пам’ять.

Вічна слава нашим захисникам! Слава Україні!”, – йдеться у зверненні Олега Синєгубова.

Система Orphus