Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Р Суспільство 

Зустріч для ІТ-спеціалістів: полтавців кличуть у Корпусний сад

Поговорити про розробку програмного забезпечення, проєкти на мові програмування PHP, історії з життя програмістів та не тільки – 8 серпня о 15:30 полтавських ІТ-фахівців запрошують на першу живу зустріч про ІТ від найбільшої української ІТ-компанії, SoftServe.

На заході полтавські розробники зможуть:

-Дізнатися про синтетичні дані, ігри для машин, 3D і як це пов’язано з R&D

-Наживо протестити демо-розробки та R&D-проєкти

-Послухати лекцію про комплексний підхід до розробки програмного забезпечення (software development) та PHP від Павла Топчія, Tech Lead

-Проконсультуватися з рекрутером щодо кар’єри та за бажанням пройти технічне інтерв’ю

-Поспілкуватися з однодумцями та поділитися своїми історіями віддаленої роботи

Полтава стала першим містом Roadshow компанії SoftServe, що об’єднує понад 10 тисяч спеціалістів, серед яких – і полтавські ІТ-фахівці. Про віддалену роботу та плани розширення SoftServe у Полтаві – поговоримо на зустрічі.

Дата та час: 8 серпня, 15:30
Де: Корпусний сад (вулиця Соборності, 42)

Захід відбувається за попередньою реєстрацією за посиланням.

Про компанію:
SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сінгапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).

Компанія працює над понад 1200 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Система Orphus