Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо створення кібервійськ в Україні

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, який вводить в дію рішення РНБО щодо створення кібервійськ в Україні

Відповідний документ №446/2021 разом із зазначеним рішенням РНБО оприлюднено на сайті Президента, пише ЕспресоTV.

Так, Зеленський підписав указ, який вводить в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони від 14 травня 2021 року “Про невідкладні заходи з кібероборони держави”, що передбачає створення кібервійськ у структурі Міноборони України.

У рішенні РНБО йдеться, що Кабмін має невідкладно розрахувати обсяг матеріально-технічних та фінансових ресурсів, необхідних для створення та забезпечення належного функціонування кібервійськ, а також обсяг комплектування особового складу кібервійськ з урахуванням оптимального співвідношення військовослужбовців, працівників Міністерства оборони України, а також зарахованих у запас, резервістів та інших категорій осіб.

“За результатами розрахунків у двомісячний строк розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо створення та функціонування в системі Міністерства оборони України кібервійськ”, – йдеться в документі.

Зазначається, що зазначене рішення було ухвалено для захисту суверенітету держави, забезпечення її обороноздатності, запобігання збройному конфлікту та відсічі збройній агресії в кіберпросторі.

Указ президента набирає чинності з дня його опублікування. Згідно з ним, відповідальним за виконання зазначеного рішення РНБО є секретар Ради Олексій Данілов.

Система Orphus