Ви тут:

Затіняюча сітка – застосування і її ефективність

Затіняюча сітка – це відмінний винахід. Вона допомагає захистити рослини від палючого сонця, зробити тимчасову альтанку або навіс для машини.

Це справжній вихід, якщо потрібно швидко спорудити укриття. Зроблена вона просто і відрізняється один від одного ціною і щільністю нитки.

Зроблено така сітка зі спеціального полімерного матеріалу, який не боїться ультрафіолетового випромінювання, механічного впливу, витримує сильні вітри.

Затіняюча сітка відрізняється багатофункціональністю.

Для чого застосовується сітка

Зроблена вона способом вузликового плетіння. Завдяки цьому вона щільна, створює хорошу тінь, разом з тим пропускає повітря, що проникає до рослин. Варто відзначити також, що до рослин світло проникає рівномірно, тому вони ростуть і розвиваються, так само як і під прямими сонячними променями.

Затіняюча сітка застосовується для:

  • Створення тіні рослинами – це найчастіша причина використання. Буває так, що спека і сильне сонячне випромінювання починає знищувати рослини, висушує їх. Садівників врятує цей винахід. Сітка допоможе прикрити рослини, але водночас до них буде надходити світло і повітря.
  • Створення тіні в альтанці – багатьом городникам хочеться, щоб місце відпочинку було максимально відкритим. Тому багато в якості навісів і стін альтанок використовують затінюють сітку.
  • Створення глухого паркану – обгородити себе від чужих поглядів можна за допомогою цього товару. Плетіння зроблено таким чином, що, якщо подивитися на сітку прямо, то вона здасться повністю непрозорою. Але одночасно повітря буде добре проникати на ділянку.
  • Навіс над автомобілем – можна в короткі терміни, недорого спорудити навіс. Це допоможе вберегти автомобіль від нагрівання, зберегти лакофарбове покриття від вигоряння.
  • Закриття фасаду будинку під час ремонту – часто використовують під час реконструкції будівель робочі.

Спектр застосування сітки різноманітний.

Класифікація виробу

Затіняюча сітка може пропускати різну кількість світла.

  • Високий пропуск світла, відсоток затінення від 20 до 35.
  • Середній пропуск світла, відсоток затінення від 35 до 50.
  • Високий, сітка затінює до 80 відсотків.

На ступінь пропуску світла може впливати товщина нитки, тип плетіння і кількість осередків на один квадратний метр.

Випускається сітка в різних параметрах для зручності садівників. Стандартної шириною можна назвати параметри від двох до чотирьох метрів. Довжина рулону максимум досягає десяти метрів.

Затіняюча сітка може застосовуватися в багатьох ситуаціях на дачній ділянці, при будівництві. Вона стане корисною покупкою для багатьох садівників.

Система Orphus