Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Загрожує довічна дискваліфікація: УАФ незабаром прийме рішення про скандальну бійку на матчі Кубку України в Полтаві

Після поєдинку другого попереднього раунду Кубка України між Олімпією і Вовчанськом не обійшлося без надзвичайної події.

Як повідомляє Meta-ratings.com.ua, тренер аматорської команди з Савінців Олександр Кулик, вилучений з технічної зони на 85-й хвилині через незгоду з рішеннями арбітра, на цьому не заспокоївся і після фінального свистка вибіг на поле і кілька разів ударив рефері Ростислава Дубину.

«За наявною інформацією, Кулик і раніше дозволяв собі по-хамськи ставитися до суддів під час всеукраїнських аматорських змагань, проте до рукоприкладства справа не доходила. Агресивність Кулика могли спровокувати сумнівний пенальті у ворота Олімпії, який вирішив результат поєдинку і скасований гол у ворота Вовчанська», – йдеться у повідомленні.

Тепер в Дирекції з проведення кубкового турніру чекають рапортів від суддівського спостерігача, арбітра, після цього вся документація буде передана в КДК УАФ. Можна не сумніватися, що Олександра Кулика чекають найсуворіші санкції, аж до довічної дискваліфікації.

Повинен прокоментувати спірні моменти в матчі Олімпія – Вовчанськ і Комітет арбітрів УАФ, який вже зробив запит пояснення від суддівської бригади цього матчу.

Система Orphus