Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

За місяць Полтавський рибоохоронний патруль виявив порушень на 3 млн грн

Полтавський рибоохоронний патруль протягом липня виявив порушень на 3 млн грн. А загалом, як повідомили у Держрибагентстві, рибоохоронними патрулями викрито порушень на понад 9 млн грн збитків.

Держрибагентством підбито підсумки рибоохоронної діяльності за липень 2021 року. Так, територіальними рибоохоронними патрулями протягом місяця здійснено 875 рейдів. У результаті проведених заходів виявлено 2 974 порушення, з яких чверть (25%) є грубими (751).

Найбільшу кількість порушень викрито у Черкаській, Дніпропетровській, Вінницькій областях та на Азовському морі.

У рамках рибоохоронних рейдів державні інспектори вилучили у порушників понад 7 тонн (7 669 кг) водних біоресурсів та 2 786 заборонених знарядь лову, крім того, затримали 66 транспортних засобів.

За цей період складено та направлено до судів 881 справу для притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Ще 11 справ направлено судами для відкриття кримінальних проваджень.

Держрибагентство закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення правил рибальства або порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію» відомства: 0 (800) 50-52-50.

Довідково:

Всього від початку року територіальними рибоохоронними патрулями Держрибагентства викрито понад 25 тис. порушень на 120 млн грн збитків. Державними інспекторами вилучено 74 тонни браконьєрської риби та майже 30 тис. заборонених знарядь лову.

фото ілюстративне

Система Orphus