Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

З початку сезону полювання на Полтавщині поліція виявила понад 20 порушень

За дотриманням правил полювання й порядку реєстрації та зберігання мисливської зброї в перші дні сезону полювання на Полтавщині стежили працівники поліції, представники громадськості й регіонального управління лісового та мисливського господарства.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Мобільні групи, залучені до превентивних рейдів, виявили більше ніж 20 правопорушень. 12 з них, пов’язані з порушенням правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної зброї (ст. 191 КУпАП), а також порядку її передачі іншим особам (ст. 190 КУпАП). У порушників поліцейські вилучили 14 одиниць мисливської зброї.

Читайте також: На Лубенщині поліція перевірила дотримання мисливцями правил полювання

Окрім того, під час рейдів єгері та посадові особи користувачів мисливських угідь, уповноважених на охорону державного мисливського фонду, оформили 11 адмінматеріалів за порушення правил полювання (ст. 85 КУпАП).

Поліція перевіряє наявність у мисливця наступних документів:

– державного посвідчення мисливця;

– щорічної контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

– дозволу на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка користувача мисливських угідь);

– відповідного дозволу на право користування вогнепальною мисливською зброєю;

 –  (за наявності) паспорту на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів з відміткою про допуск до полювання у поточному році.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus