Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З початку року від платників податків надійшло понад 153 млн грн податку на майно з фізичних осіб

На 1 серпня на податковому обліку ГУ ДПС Полтавщини значаться 367 129 платників податку на майно з фізичних осіб, в тому числі: 332 746 платника плати за землю з фізичних осіб, 34 357 платників по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб та 26 платників транспортного податку з фізичних осіб.

Згідно з вимогами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення – рішення відповідно до встановленої форми, в якому зазначається сума податку та яке орган державної податкової служби надсилає громадянину до 1 липня звітного року, повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко.

Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

Андрій Якименко зауважив, що завдяки плідному діалогу та ефективній співпраці податківці із платниками податків області, з початку року до місцевих бюджетів Полтавщини забезпечено надходження в сумі 153,4_млн.грн податку на майно з фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року додаткові надходження по податку на майно з фізичних осіб складають 9,3 млн. гривень.

Система Orphus