Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

ЮНІСЕФ та ING Bank підтримають екологічні інновації молоді з усієї України

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки ING Bank оголошує конкурсний набір на інноваційну програму для підлітків та молоді UPSHIFT. Молодіжні команди з усієї України зможуть розробити власні екологічні проєкти та отримати фінансування до 50 тисяч гривень та менторську підтримку на їхнє впровадження. 

UPSHIFT – це програма, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). За допомогою досвідченого/ї ментора/ки команди учасників крок за кроком будуть досліджувати вибрану проблему, вивчати цільову аудиторію та тестувати свої ідеї. У результаті команди створять проєктні ідеї та матимуть можливість залучити фінансування на їхнє втілення. 

До участі запрошують команди з 3-5 учасників віком від 14 до 21 року з усіх областей України. Подати заявку та дізнатися деталі про програму й умови участі можна за посиланням: https://bit.ly/UpshiftGreen2021. Набір триває до 12 вересня 2021 року

Заявки команд, які подаються на програму, обов’язково мають стосуватися зміни клімату та захисту навколишнього середовища. Учасники повинні описати проблему, яка хвилює їх або їхню громаду, наприклад: забруднення повітря, водойм та ґрунту, неекологічне споживання, відсутність інфраструктури для сортування та переробки сміття, втрата біорізноманіття, нераціональне використання природних ресурсів, збільшення кількості відходів у зв’язку з пандемією COVID-19 тощо.  

“Програма UPSHIFT – це креативний простір, де підлітки та молоді люди можуть проявити себе та знайти рішення тих питань, що найбільше їх хвилюють. Для подачі на програму не потрібно мати вже готовий проєкт – достатньо сформулювати проблему, а в процесі тренінгів та за допомогою менторів учасники будуть самі шукати шляхи вирішення цієї проблеми. Таким чином ми заохочуємо молодь самостійно визначати актуальні потреби у своїх громадах і надаємо їм знання та навички, щоб задовольнити ці потреби”, – пояснила Лілія Любомудрова, координаторка програм ЮНІСЕФ із розвитку молоді. 

“За два попередні набори UPSHIFT Green ми отримали понад 400 заявок, в яких молоді люди з усієї України описали різні екологічні проблеми, що хочуть вирішити в своїх громадах. Це доводить не лише актуальність програми UPSHIFT, а й глибоке занепокоєння молоді проблемами змін клімату та захисту довкілля. UPSHIFT черговий раз готовий підтримати молодь та підлітків й надати їм можливість розробити власні еко-ініціативи та реалізувати їх”, – зазначила Марина Ладиженська, керівниця програми UPSHIFT. 

Більше про UPSHIFT можна дізнатися на сторінках програми в Фейсбук та Інстаграм, або за номерами телефонів: +38 067 353 32 31, +38 050 510 14 40 

Система Orphus