Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Ймовірність є завжди, – Шкарлет про повернення до дистанційного навчання з вересня

На зараз повернення до дистанційного навчання школярів з початку нового навчального року немає. Втім, попереду осінь – а це похолодання і розповсюдження штаму “Дельта”.

Зважаючи на ці обставини, можна допустити, що у новому навчальному році школярів знову переведуть на дистанційне навчання. Про це розповів в інтерв’ю порталу “Слово і діло” Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

“Станом на зараз, в принципі, перспектив немає. Але осінь у нас пов’язана з похолоданням: у міжсезоння завжди зростає кількість захворювань. Не тільки на COVID-19, а й на звичайні гострі респіраторні хвороби. Це – перша особливість. І друга особливість, яка може вплинути на повернення до дистанційної освіти, – це розповсюдження штаму “Дельта”, всіх інших нових штамів коронавірусу, які взагалі виникають у світі. Тому імовірність завжди є, у будь-якому випадку. Все залежить від нас, від нас з вами”, – запевнив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, в Україні підтримали ініціативу МОЗ, що школи зможуть працювати, навіть, у “червоній” зоні карантину, але за умови, якщо 80% персоналу буде вакциновано проти COVID-19.

 

Система Orphus